Pl. Kilińskiego 4 lok 1.2, Mińsk Mazowiecki

mgr Aldona Kopczyńska – Tambor


Absolwentka dwóch kierunków kształcenia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym: Dietetyka oraz Zdrowie Publiczne. Absolwentka Studium Farmaceutycznego. Doktorantka na Uniwersytecie Przyrodniczo – Humanistycznym w Siedlcach. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetycznego.

Zaliczana do najlepszych dietetyków w Polsce. Każdorazowo wyróżniana na Ogólnopolskich Zjazdach Sieci Dobry Dietetyk za doskonałe wyniki w pracy terapeutycznej. Ogromna wiedza, zaangażowanie i dar pomocy ludziom pozwoliło odnieść jej wielki sukces zawodowy.

Specjalista w zakresie leczenia nadwagi i otyłości, oraz innych chorób dietozależnych. Doświadczenie zdobywała między innymi w Europejskim Centrum Leczenia Otyłości Dzieci i orosłych, a także podczas pracy z pacjentami w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w Szpitalu MSWiA, w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym (na
Oddziale Gastroenterologicznym), w Instytucie – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka oraz w Instytucie Żywienia i Żywności.

Autorka licznych publikacji, ekspert ds. żywienia w audycjach radiowych. Uczestniczka wielu konferencji oraz szkoleń dotyczących żywienia.

dietetyk Mińsk Mazowiecki

leczenie otyłości Mińsk Mazowiecki