Pl. Kilińskiego 4 lok 1.2, Mińsk Mazowiecki

dr Tomasz Ziółek

Dzień dobry

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Ortopedii uczyłem się pracując w najlepszych ośrodkach klinicznych w kraju jak Wojskowy Instytut Medyczny na ul. Szaserów w Warszawie czy w Klinice Ortopedii SPSK CMKP w Otwocku. Równocześnie poszerzałem swą wiedzę w wiodących ośrodkach prywatnych: Carolina Medical Center czy Luxmed.

Obecnie pracuję na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie.

Na co dzień zajmuję się leczeniem urazów oraz przewlekłych schorzeń narządu ruchu jak zmiany zwyrodnieniowe i przeciążeniowe kręgosłupa oraz stawów. Od wielu lat zajmuje się prowadzeniem chorych po przebytych urazach czy operacjach ortopedycznych.

Stosuję nowoczesne metody leczenia jak podawanie osocza bogatopłytkowego ( koncentrat płytek krwi), kinesiotaping czy iniekcje dostawowe kwasem hialuronowym.

Jestem również aktywnym graczem sportów rakietowych czy drużynowych jak piłka nożna czy siatkówka, stąd moje szczególne zainteresowanie medycyną sportową. Regularnie współpracuję z zawodnikami uprawiającymi różne dyscypliny sportowe.

Równocześnie od wielu lat pracuję jako biegły sądowy w dziedzinie ortopedii. Napisałem już setki opinii do sądów. Mogę służyć pomocą w sprawach odszkodowawczych czy postępowaniach z ZUS/KRUS.

Moje wizyty nie są krótkie, gdyż zawsze staram się wytłumaczyć istotę schorzenia a nie tylko leczyć jego objawy.

Zapraszam.


    Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/complex-med.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/complex-med.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/complex-med.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35