Pl. Kilińskiego 4 lok 1.2, Mińsk Mazowiecki

dr Tomasz Ziółek

Dzień dobry

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Ortopedii uczyłem się pracując w najlepszych ośrodkach klinicznych w kraju jak Wojskowy Instytut Medyczny na ul. Szaserów w Warszawie czy w Klinice Ortopedii SPSK CMKP w Otwocku. Równocześnie poszerzałem swą wiedzę w wiodących ośrodkach prywatnych: Carolina Medical Center czy Luxmed.

Obecnie pracuję na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie.

Na co dzień zajmuję się leczeniem urazów oraz przewlekłych schorzeń narządu ruchu jak zmiany zwyrodnieniowe i przeciążeniowe kręgosłupa oraz stawów. Od wielu lat zajmuje się prowadzeniem chorych po przebytych urazach czy operacjach ortopedycznych.

Stosuję nowoczesne metody leczenia jak podawanie osocza bogatopłytkowego ( koncentrat płytek krwi), kinesiotaping czy iniekcje dostawowe kwasem hialuronowym.

Jestem również aktywnym graczem sportów rakietowych czy drużynowych jak piłka nożna czy siatkówka, stąd moje szczególne zainteresowanie medycyną sportową. Regularnie współpracuję z zawodnikami uprawiającymi różne dyscypliny sportowe.

Równocześnie od wielu lat pracuję jako biegły sądowy w dziedzinie ortopedii. Napisałem już setki opinii do sądów. Mogę służyć pomocą w sprawach odszkodowawczych czy postępowaniach z ZUS/KRUS.

Moje wizyty nie są krótkie, gdyż zawsze staram się wytłumaczyć istotę schorzenia a nie tylko leczyć jego objawy.

Zapraszam.