Pl. Kilińskiego 4 lok 1.2, Mińsk Mazowiecki

dr Marcin Zadorożny

Lekarz Marcin Zadorożny jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego  w Krakowie. Posiada specjalizacje z interny i gastroenterologii. Specjalizuje się w chorobach wątroby, trzustki, przewodu pokarnowego oraz żywienia w schorzeniach innych układów. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Centralnym Szpitali Klinicznym w Warszawie przy ul. Banacha,w Szpitalu Powiatowym w Mińsku Mazowiecki, w Szpitalu Grochowskim im. Rafała Masztaka w Warszawie, w przychodniach POZ. Obecnie lek. Marcin Zadrożny pracuje jako asystent w Zespole Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Gastrologii Szpitala Bródnowskiego, który jest jednocześnie Kliniką Gastroenterologii i Chorób Metabolicznych Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie.

W Naszym Centrum prócz jednostek chorobowych wymienionych poniżej będzie zajmował się diagnostyką i leczeniem dolegliwości mogących mieć swoją przyczynę w tzw. dysbiozie czyli zaburzeniach w składzie mikroiflory.

Schorzenia:

  • choroby przełyku (zaburzenia połykania, refluks żołądkowo-przełykowy, niesercowe bóle w klatce piersiowej)
  • choroby żołądka (wrzody, zapalenia, nowotwory)
  • choroby jelit (nieswoiste zapalenia, biegunki, zaparcia, zaburzenia czynnościowe, zaburzenia wchłaniania, celiakia, nietolerancje pokarmowe)
  • choroby wątroby i dróg żółciowych
  • choroby trzustki