Kontakt

Ważne

Zmiana organizacji

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, ale chcielibyśmy poinformować, że nasze Centrum Medyczne jest obecnie zamknięte. Przenosimy się do nowej lokalizacji, co pozwoli nam na lepsze dostosowanie się do potrzeb naszych pacjentów i zapewnienie jeszcze wyższego standardu opieki.

Dodatkowo, w ramach tej zmiany, dokonujemy również unowocześnienia naszego sprzętu. Inwestujemy w najnowocześniejszą technologię, aby zapewnić, że nasi pacjenci otrzymują najwyższą jakość usług medycznych.

Rozumiemy, że ta sytuacja może być niedogodna, ale zapewniamy, że wszystkie te zmiany są dokonywane z myślą o lepszym doświadczeniu dla naszych pacjentów. Cieszymy się na możliwość powitania Państwa w naszym nowym Centrum Medycznym, gdy tylko zakończymy proces przenoszenia i modernizacji.

Napisz do nas

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt przez e-mail. Chociaż nasze centrum jest obecnie zamknięte, nasi pracownicy są dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić wszelkich informacji.

Wtorek-Czwartek

(09.00 AM - 05.00 PM)

Piatek-Sobota

(09.00 AM - 03.00 PM)

Niedziela-Poniedziałek

Zamknięte